Vize Cadde Hakkında

Vize cadde olarak 2004 yılından bu yana, Kurumsal müşterilerimizin Yurt Dışı Seyahat Organizasyonlarında ihtiyaç duydukları vize servislerinde edindiğimiz hızlı, sonuç odaklı ve sorunsuz tecrübemizi www.vize-cadde.com ile online ortamda tüm Türkiye’ye açıyoruz.

Hızlı-sorunsuz vize alabilmenizi sizin için kolaylaştırdık;

1- www.vize-cadde.com adresimizden gitmek istediğiniz ülkeyi ve ihtiyaç duyduğunuz vizeyi seçin ve dikkatlice inceleyin.
2- Seyahate gitmek istediğiniz tarihi de bildirerek E-mail veya telefon ile kesin başvuru yapın.
3- Hazırladığınız başvuru evraklarını Cadde de gezer iken elden teslim edin veya kargo ile bize ulaştırın.
4- Profesyonel ekibimiz sizin adınıza tüm konsolosluk başvurularınızı yapsın ve gerekli randevularınızı size danışarak en uygun zaman dilimi içerisinde alsın. ( Eylül 2014 den sonra parmak izi vermiş olanların sadece gerekli evraklarını bize ulaştırmaları yeterlidir, şahsi başvuruları gerekli değildir! Eylül 2014 den sonra parmak izi vermemiş olanları parmak izi için randevuya şahsen gelmeleri şarttır!)
5- Profesyonel ekibimizin koordinasyonu ile 5 iş günü içerisinde ( Bayram Yoğunluklarında sure uzayabilir!) Vize uygulanmış pasaportunuz hazır mesajı alacaksınız…


Bize Ulaşmak Çok Kolay

7/24 telefon numaralarımızdan ve e-mail adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Adresimiz çok kolay… Bağdat Caddesi No:417/7. İster caddede gezer iken elden teslim edebilirsiniz ister kargo ile evraklarınızı bir günde bize ulaştırabilirsiniz.
Telefon: +90 216 478 49 49
E-mail: vize@kmpturkey.com
vize-cadde.com sitesi, KMP Turizm Sanayi ve Tic Ltd Şti nin markalarından biridir. Kiempi Turizm adıyla Tursab’a A- 6216 belge numarası ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir.

0
+
Tüm Ülkelere Vize
0
+
Turizm Hizmetleri
0
+
Online Uçak Bileti
0
+
Online Sağlık Sigortası